Letný tábor s Maximom

PRE KOHO?
deti od 3-8 rokov

KDE?
Denný tábor sa koná v Banskej Bystrici.

KEDY?
Od pondelka do piatku od 7:00 do 17:00.

TERMÍNY

 1. turnus – 10.7. – 14.7.2023
 2. turnus – 17.7. – 21.7.2023
 3. turnus – 24.7. – 28.7.2023
 4. turnus – 31.7. – 4.8.2023
 5. turnus – 7.8. – 11.8.2023
 6. turnus – 14.8. – 18.8.2023

CENA
150€ (pri týždennom turnuse), alebo 35€/deň (pri kratšom pobyte dieťaťa v tábore)
V cene tábora je program – 5 dní (vrátane vstupného, cestovného, úhrada výletov, atď), celodenná strava, pitný režim, potrebné pomôcky a animátorský program.

PROGRAM
Začína každý deň od 8:00 a trvá do 16:00
Denné aktivity sú prispôsobené deťom. Každý deň trávime čas aj vonku, aby deti boli v prírode a na čerstvom vzduchu. Skvelá lokalita umožňuje bezpečné výlety do okolia.
Deťom zabezpečujeme stravu, desiatu, obed, olovrant, staráme sa aj o pitný režim. Ak je potrebný príspevok na cestovné, dáme vám včas vedieť.

AKTIVITY

 • detská jóga
 • šport a tanec
 • plaváreň
 • deň v herničke
 • wellnes deň
 • tvorivé dielne
 • angličtina
 • výlety

Tábor je určený aj pre deti, ktoré nenavštevujú MŠ MAXIM. Pre viac info nás prosím kontaktujte.

Prečítajte si aj ďalšie zaujímavé články

Námety na aktivity s detičkami

Každá spoločná chvíľa sa počíta, no na niektoré deti dokážu spomínať ešte veľmi dlho. Keď sa celá rodina zapojí do plánovania zábavných aktivít, budete mať viac príležitostí zažiť výnimočné chvíle.“Rodinné lepidlo“ tie chvíle, ktoré spájajú rodinu a budujú hlboké...

Spolupráca rodiny a predškolského zariadenia

V súčasnosti trápi rodičov čoraz viac otázka kvality materskej školy, ktorú navštevuje ich dieťa. Odpoveď je však zložitejšia, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Ak chceme hovoriť o kvalitnej materskej škole, musíme prihliadať nielen na kvalitný vyučovací proces,...

Adaptácia v materskej škole

Adaptácia dieťaťa do materskej školy je jedna z najväčších zmien akú do toho času dieťa prežilo a je to proces, ktorým si bude musieť každé jedno skôr či neskôr prejsť. To, aký náročný tento proces bude záleží od...

Detská jóga

Detská joga je jednou z aktivít, o ktorú rastie medzi rodičmi záujem. Deti sú veľmi flexibilné, zväčša ich nič nebolí, preto prichádza otázka, na čo vôbec s deťmi cvičiť jógu.Jógu môžu cvičiť deti už od predškolského veku, zhruba od 3 rokov. Joga sa deťom...

Saunovanie bábätiek a detí predškoského veku

Teplo sauny nas láka predovšetkým počas studených zimných a jesenných dní. Pobyt v saune je nielen príjemný, ale aj zdraviu prospešný. Platí to tak pre dospelých ako aj pre tých najmenších. Účinky na organizmusSaunovanie má predovšetkým preventívny účinok a posilňuje...

Kontakt